Meil on turvaline!

Visit Saaremaa poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid. // With the COVID-19 safety label, trusted to us by Visit Saaremaa we confirm that we follow the requirements and instructions of the Government and the Health Board of Estonia (https://kriis.ee/en) established for our industry or field, that we keep up to date with the information, and that we help visitors comply with the infection-prevention guidelines on site.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Tulge meile külla!

Hõrk hommikusöök maitsva kohvi või värske smuuti saatel juba alates kell 7.30 hommikul!

Hommikusöök on päeva oluliseim söögikord. Lisaks hõrgutavatele kondiitritoodetele ja suurepärasele Lavazza oakohvile leiate meilt suures valikus sooje saiakesi, võileibu, erinevaid salateid ning värskeid smuutisid. Erilise tunde ja hea energia annab hommikul värskelt pressitud apelsinimahl! Meil on ideaalne alustada oma päeva üksi, koos kaaslase või koguni suurema seltskonnaga!

Kiire ja tervislik lõuna!

Pakume head ja paremat, et saaksid veeta kiire ja tervisliku lõuna meie juures! Keskpäeval serveerime suppi erinevates portsjonites ning supi kõrvale on hea maitsta erinevaid salateid meie salatiletist. Magustoiduks saab valida midagi meie rikkalikust küpsetiste valikust ning shokohoolikute jaoks on varuks erinevate maitsetega trühvlid!

Kõiki meie tooteid on võimalik kohvikust kaasa osta!

Tooted, mida me pakume

Pakume suurimat valikut parimatest pagari- ja kondiitritoodetest Eestis!

Koogid ja tordid

Toodame mahlaseid ning maitsvaid kooke ja torte. Iga toode on tehtud pühendumusega ning arvestades meie klientide soove. Anname parima, et teostada ka kõige pöörasemad ideed ja paneme need sobivasse vormi.

Saiakesed, pirukad ja kringlid

Hommikul varavalges valmivad pehmed ja maitsvad saiakesed, pirukad ning kringlid, mis käsitööna on meie meistrite poolt tehtud. Valikus palju erinevaid maitseid.

Salatid ja võileivatordid

Valmistame suures valikus erinevaid salateid just sinu maitsele. Nii hapukoore-majoneesi kastme kui ka erinevaid rohelisi salateid. Mahlased võileivatordid on kiitust saanud paljudelt peolaudadelt!

Erinevad küpsetised

Lisaks muule heale paremale on meie tootevalikus palju erinevaid küpsetisi alustades erinevate sisudega leibadest lõpetades piparkookide, küpsiste ja käsitöökommidega. Hea kinkimiseks ja ka koju laua peale panemiseks!

Meeskond

Ettevõtte suurimaks väärtuseks on meie meeskond, kes maitsvaid hõrgutisi toodavad.

Kaie Ilmjärv

Ideede võlur

Aive Süld

Meisterpagar

Ingrid Kaubi

Kondiiter/Pagar

Tiina Himanen

Vanem klienditeenindaja

Võta meiega ühendust!

Toodame parimast toorainest maitsvaid hõrgutisi. Kui sul tekkis millegi kohta küsimusi, siis võta meiega ühendust!

Tule ja tutvu suurima valikuga värskete toodetega Vanalinna Kohvikus!

Parim viis oma hommiku alustamiseks, lõuna veetmiseks ja ka õhtupooliku nautimiseks!